Як здійснювати пошук ?

Moodle дозволяє здійснювати у форумах пошук повідомлень, використовуючи вказані нижче можливості, які можна застосовувати у різних комбінаціях, в залежності від ваших потреб.

знайти такі слова

Для простого пошуку одного чи декількох слів будь-де у тексті, достатньо ввести у поле пошуку ці слова, відділяючи одне від іншого пробілом і натиснути кнопку «>» або клавішу Enter. Слова, що містять менше трьох літер, ігноруються. Пошукові засоби Moodle не враховують правил зміни закінчень слів за відмінками, родами, часами тощо. Тому, якщо вас цікавить слово з будь-яким закінченням, краще введіть для пошуку тільки фрагмент слова без закінчення.

знайти +такі +слова

Попередній приклад дозволяє серед інших знайти і слова «Мустакі» та «словарного», бо розшукувані комбінації літер є складовими цих слів. Якщо ви бажаєте, щоб за вашим зразком розшукувалось тільки ціле слово, а не його фрагмент, тоді перед ним треба поставити знак плюс: (+).

+двигун -дизель

Знак мінус (-) перед словом позначає відсутність цього слова у розкованому тексті. Наприклад, за вказаним зліва зразком будуть знайдені тексти, що містять слово «двигун», однак не містять слова «дизель».

"точна цитата"

Якщо ви розшукуєте точну цитату (саме такі слова і саме в такій послідовності), їх треба взяти в лапки (").

user:Петренко

Щоб розшукати тексти, що належать певному користувачеві, введіть в поле для пошуку його прізвище або ім’я, додавши попереду user:

userid:7

Якщо вам відомий ідентифікаційний номер користувача (Moodle ID), його тексти можна розшукати, вказавши цей номер після префіксу userid:

subject:Moodle

Щоб розшукати текст за наявністю певного слова у його темі (заголовку), вкажіть перед цим словом префікс subject:

Щоб задати ще точніші критерії пошуку, натисніть посилання Розширений пошук і заповніть у ньому потрібні вам поля.

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English